Republikový festival žactva Liberec 2024

Kostková Jana     TSM,SCM,SCD     08.06.2024

Tento vikend v Liberci probíhá pro nejmladší žáky v kategoriích DH11, DH12, DH13, DH14 Republikový festival žactva. Naši oblast MSK reprezentuje 19 žáků.
Sobota - lesní sprint na mapě Cvičák potrápil řadu závodníků. Ale poradili jsme si a byly i úspěchy. Kategorii H11 vyhrál Ondra a celá řada našich závodníků byla v první desítce.
Výsledky sprintu.

Sobota - odpoledne probíhaly různé soutěže v rámci sedmiboje (paměťak, indour, piktoram, crosschallenger, labyrint,...) a mnoho dalších her a soutěží. Myslím, že si to všichni užili a v neděli se poběží na stejně mapě sprintové štafety.

Neděle - sprintové štafety - v kategorii H12 (Ondra, Lukáš, Tom) jsme získali cenné 2.místo z 26 štafet. V kategorii D12 (Eva, Alžběta, Ema) doběhly holky na krásném 6.místě z 21 štafet. D14 patřilo 15.místo a H14 9.místo. Žádný závodník z MSK nebyl dnes disk.